Heike Dierrijk klinieken

Telefoonnummer: 040-2540958

SPOED

Bij spoedgevallen zijn wij voor onze patiënten 24 uur per dag bereikbaar via:

0900 - 44 555 55

Dierenarts Claudia de Kort gaat met zwangerschapsverlof

Geplaatst: 20-04-2021

Dierenarts Claudia de Kort gaat vanaf 10 mei met zwangerschapsverlof. Tijdens haar afwezigheid zal Claudia worden vervangen door de volgende nieuwe gezichten: Drs. Marieke Lindeman (Utrecht 2002), Drs. Lis Blonk (Utrecht 2021) en Drs. Liselotte Vink (Utrecht 2009). Dierenartsen Marieke en Lis heeft u misschien al ontmoet, want zij zijn al een tijdje werkzaam op de praktijk. Ook na Claudia’s verlof blijven zij ons team versterken. Op onze website kunt u meer lezen over deze nieuwe gezichten. Liselotte is onze waarnemend dierenarts en is aanwezig van mei t/m juli.
Ons team blijft verder gewoon zoals vanouds met de u bekende dierenartsen Wendy van Zundert en Fernando Pascua Diaz en natuurlijk onze paraveterinairen.
Graag tot ziens op ‘t Zandven!
Team Heike Dierrijk Klinieken

« Nieuws overzicht